Главная Авто статьи 2018 КамАЗ-43501 (4х4) – надійна армійська вантажівка

Последние новости

Популярное

КамАЗ-43501 (4х4) – надійна армійська вантажівка

Розробка автомобіля КамАЗ 43501 була закінчена в 2003 році. Ця вантажівка була сконструйована спеціально для повітряно десантних військ на базі військового КамАЗ 4350 з серії «Мустанг».

Особливості використання КамАЗа 43501 пред'явили до його конструкції особливі вимоги: було необхідно зменшити габарити і масу конструкції, а також підвищити її стійкість до ударних навантажень, які можуть виникнути при десантуванні. А необхідність частого перекидання автомобіля по повітрю зажадало зменшення його габаритів в порівнянні з прототипом, що було досягнуто шляхом зменшення бази автомобіля, а також за допомогою більш низької посадки кузова і кабіни. В результаті цих змін в кузові утворилися колісні ніші, за якими завжди можна відрізнити КамАЗ 43501 від прототипу.

В якості силової установки десантний варіант КамАЗа отримав восьмициліндровий двигун потужністю 240 к.с. з турбонаддувом і попереднім прогріванням перед пуском (КамАЗ 740-31.240) і десятіступенчатую коробку передач. Вантажівка колісну формулу 4х4, яка забезпечує високу прохідність. А два містких баки загальною ємністю 295 літрів дозволяють забезпечити запас ходу 1000 кілометрів.

У зв'язку зі специфікою експлуатації дана модель крім дорожніх випробувань пройшла додаткові перевірки на міцність (копрові випробування), результати яких виявилися успішними. Були проведені також викидання вантажівки з парашутами на платформі, які дозволили виявити і усунути ряд технічних недоліків. Крім того ці випробування дозволили забезпечити високу живучість КамАЗу 43501, який показав здатність виконувати свої функції навіть при наявності серйозних пошкоджень конструкції.

Виходячи з усього сказаного вище, можна зробити висновок що армія і промисловість отримали надійний вантажівка з хорошими експлуатаційними даними. Володіючи всіма властивостями прототипу, КамАЗ 43501 став перспективною моделлю, здатної перевозити різні вантажі і виконувати інші функції. При цьому він залишається найдешевшим в експлуатації і ремонтопридатності, що досягнуто завдяки максимальній з прототипом уніфікації вузлів. «Новачок» перевершує попередника, як надійністю, так і іншими якостями, серед яких не останнє місце займають потужність двигуна і вантажопідйомність, які дозволяють з великим успіхом виконувати ті ж функції.

Якщо ви є власником автомобіля КамАЗ 43501, тоді вам до нас. Інтернет-магазин «БАНГА» майже 8 років займається продажем автозапчастин з швидкою і оперативною доставкою по Україні. Наша компанія є офіційним дилером заводу КрАЗ, завдяки чому поставляє автовласникам оригінальні комплектуючі на КамАЗ, КРАЗ, МАЗ, та інші популярні вітчизняні моделі та іномарки.

Фірмові, оригінальні запчастини на КамАЗ 43501- це гарантія максимальної міцності, зносостійкості, довговічності. Телефонуйте нам і вигідно замовляйте нові деталі за цінами нижче, ніж в інших автомагазинах України. Купівля на сайті atc.ua не займе у вас багато часу, втім, переконайтеся в цьому самі!

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации:
 


Последние новости

Популярное